MŪSŲ DRAUGAI

TROIKA

TROIKA – verslo dovanų rinkos lyderis Europoje. Kompanija, kuri yra susikoncentravusi ties dviem dalykais: VYRAIS IR DOVANOMIS. Dirbdami daugybę metų, TROIKA sukūrė išskirtines prekes, jų kolekcijas.

Kuo tai išskirtinės prekės? Visų pirma, kokybe. Vizitinių kortelių dėklai, dengti oda, dirbtine oda, pagaminti iš metalo lydinio arba nerūdijančio plieno. Raktų pakabukai, įvairios elektroninės, kitos naujoviškos, novatoriškos dovanos tiesiog nepalieka abejingų. Tai puikūs daiktai partneriui, draugui, kolegai, klientui. Žinote, kas geriausia? TROIKA dovanos gali būti modifikuojamos: galima uždėti Jūsų logotipą, išgraviruoti tekstą ar kaip patobulinti dovaną bei pritraukti prie Jūsų norų ir įvaizdžio.

O ar žinote, kas yra dar geriau? Ogi tai, kad neradus tinkamos prekės – kreipkitės ir pažadame – Jums ją PAGAMINSIME! Tai kompanija, kuri yra radusi sprendimus įvairiausius norus turintiems verslo klientams. Be to, šios prekės ypač tinka Volkswagen automobilių mėgėjams, nes TROIKA – oficialus VW ženklo dovanų gamintojas pasaulyje.

Tad rasime sprendimą drauge ir Jums!


Waldmann

WALDMANN – vienas seniausių savo srities atstovų. Kompanija įkurta 1918 m. Vokietijoje. Pradžioje gamino auksinius bei sidabrinius sukamus ir paspaudžiamus pieštukus. Šiek tiek vėliau buvo pradėti gaminti ir tušinukai, šratinukai bei parkeriai, tuo pačiu papildytas ir medžiagų, iš kurių buvo gaminamos rašymo priemonės, spektras – buvo pradėtas naudoti žalvaris bei 18 karatų auksas. Dėl savo kokybės, patikimumo, stilingos išvaizdos WALDMANN gaminiai susilaukė daugybės apdovanojimų, o pirmasis įvertinimas buvo gautas dar 1937 m. Paryžiuje vykusioje pasaulinėje parodoje.

Šių rašymo priemonių išskirtinumas – visos jos gaminamos tik Vokietijoje, taikant aukščiausios kokybės standartus, turi išskirtinį dizainą, o graviruojamos rankomis tik geriausių savo srities specialistų, sukaupusių milžinišką patirtį.

Praėjus beveik 100 metų, WALDMANN rašymo priemonės parduodamos daugiau nei 60 valstybių visuose pasaulio žemynuose. Daug pasaulio žinomiausių kompanijų jau naudojasi WALDMANN produkcija. Kai kurioms iš jų gaminamos net specialios serijos, vienetinės, proginės rašymo priemonės.

Pavyzdžiui, prestižinio Byron‘o Nelson‘o golfo turinyro prizininkai jau 15 metų gauna būtent WALDMANN parkerius. Taigi tokį parkerį ne kartą yra gavęs ir pats Tiger‘is Woods‘as.

WALDMANN matomas ir kine! 2002 m. žymiajame Steven‘o Spielberg‘o filme „Catch me if you can“ („Pagauk, jei gali“), kuriame vaidino Leonardo DiCaprio ir Tom‘as Hanks‘as, visi aktoriai scenose rašė ir naudojo būtent WALDMANN parkerius, šratinukus, tušinukus bei pieštukus.

Apibendrinant, tradicijos, patirtis, kokybė, klasiška išvaizda, išskirtinumas – viskas telpa viename – WALDMANN gaminiuose.


CROSS

CROSS – kompanija, 1846 m. įkurta Richard‘o Cross‘o ir Edward‘o W. Bradbury. Tai seniausias Amerikos žemyno parkerių gamintojas, tuo pačiu – vienas seniausių pasaulyje gamintojų. Įmonės pradžioje buvo imta gaminti tik auksinius ir sidabrinius dėklus mediniams pieštukams.

Kompanijos logotipe yra užrašas Since 1846, kuris žymi Alonzo Townsend Cross‘o gimimą – šios kompanijos įkūrėjų sūnų bei anūką. Alonzo buvo išskirtinai gabus žmogus, išradėjas. Jis sukūrė mechaninius pieštukus, parkerius, odinius dėklus ir net garo mašiną. Taip CROSS ženklas tapo rašymo instrumentų, o nebe dėklų gamintoju.

Po daugiau nei 100 metų CROSS pristatė naujovę – 1953 m. sukūrė tuo metu dar niekam nematytą daiktą – šratinuką. Na o jau 1970 m. CROSS tapo tarptautiniu ženklu ir buvo atidaryta pirmoji parduotuvė Japonijoje.

Jeigu reikėtų apibūdinti CROSS rašiklį keliais žodžiais – tai didžiausią istoriją turintis unikalus, prabangus rašymo instrumentas, skirtas itin emocingoms, charizmatiškoms asmenybėms.

Didis vyras Barack‘as Obama yra pasakęs: Jei esi sėkmingas, kažkas kažkada Tau padėjo... Kažkas padėjo sukurti verslą, investavo į kelius, tiltus. Tu ne pats vienas tą padarei, kažkas Tau padėjo.

Kol nepamiršom paminėti, buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas taip pat rašė ir rašo su CROSS. Esame linkę manyti, kad jam tai irgi padėjo pasiekti tų aukštumų, kurias jis pasiekė.