Prekių grąžinimas

Perkant Parduotuvėje, kiekvienam Klientui (jei jis yra ir vartotojas) ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos, išskyrus pagal specialius Kliento nurodymus pagamintas ar pritaikytas prekes ir kitas teisės aktuose numatytas išim

Norint grąžinti prekę:

  1. Reikia būtinai susisiekti el. paštu  info@staipaplius.lt. Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.
  2. Paaiškinti priežastį ir prisegti pirkimo bei prekės apmokėjimo įrodymą.
  3. Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
  4. Jei grąžinama prekė yra kokybiška, reikia užpildyti ir pateikti Parduotuvei pasirašytą Sutarties atsisakymo formą.

 

Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams, nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 14 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.

Kai prekės grąžinamos, klientas turi padengti prekių grąžinimo išlaidas, išskyrus teisės aktuose aiškiai nustatytas išimtis.

 

Prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, telefono Nr. +370 5 2626751, fakso Nr. +370 5 2791466, interneto svetainėjejos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą Elektroninio ginčų sprendimo platformoje.